شناسه خبر: 82148
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير، ساعت 08:21

به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی ،طی مراسمی با حضور نمایندگان معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی از چهره ماندگارکارآفرینی استان و نفر منتخب مسابقه خاطره نویسی تجلیل شد:
همزمان با دومین روز ازهفته تامین اجتماعی ، طی مراسمی با حضور ایرج کوچکی نژاد معاون بیمه ای تامین اجتماعی گیلان ، روسای کانون کارفرمایان ، انجمن کارآفرینان استان ونمایندگان اداره کل فرهنگی اجتماعی کارفرمایان سازمان تامین اجتماعی ازابراهیم آسایش مدیرعامل شرکت لبنی خاتون ( سارا ) بعنوان منتخب کشوری درمسابقه خاطره نویسی (( چگونه کارآفرین شدم )) تجلیل گردید .
این مسابقه با هدف ترغیب و تشویق کارآفرینان برتر کشور وشناسایی وثبت خاطرات آنها درمسیر پرفراز و نشیب رسیدن به موفقیتهای چشمگیر درعرصه کارو تولید به همت اداره کل فرهنگی اجتماعی کارفرمایان سازمان تامین اجتماعی برگزار شد .
ابراهیم آسایش مدیرعامل شرکت لبنی خاتون دراین مراسم کیفیت بالا ورضایت مشتری را مهمترین هدف کاری خود برشمرده وبا تاکید بر محور قراردادن سلامتی مصرف کنندگان ، صداقت و تمرکز برروی کار را اصول لازم برای پیشرفت شغلی دانست .
ایشان با اشاره به شعار اولیه شرکت ( سارا هدیه ای از طبیعت برای شما ) تاریخچه ای کوتاه ازشرکت را بیان داشته واظهار داشت : کارخود را در سال 1372 واز فضایی 90 متری آغاز کردم تا این نام را با تمرکز بر تولید محصول دوغ بتوانیم در بین مردم معرفی نمائیم و پس ازآن در سال 1379 با استقرار در شهرصنعتی رشت به توسعه و گسترش کارخانه اقدام نمودیم .
مدیرعامل شرکت لبنی خاتون ( سارا ) که مدیرعاملی شرکت شیر پاستوریزه گیلان را نیز در سالهای جوانی در کارنامه خود داراست ، کسب سود درکارخانه وزیان دربخش توزیع را ازمشکلات این نوع فراورده ها دانسته وکوتاه بودن عمر محصول و لزوم سلامت بودن آن برای استفاده مصرف کننده را دلیل این امر برشمرد .
ابراهیم آسایش با قدردانی از فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی در حوزه کارفرمایان گفت: به طور قطع گسترش تعاملات با شرکای اجتماعی بویژه تشکلها و انجمن‌های صنفی کارفرمایی و تولیدکنندگان و صنعت گران، شناسایی مشکلات و پاسخگویی به سوالات آنان در کنار بهره‌مندی از ابزارهای رسانه‌ای جهت افزایش سطح اطلاعات کارفرمایان بسیار موثر است.
ایرج کوچکی نژاد معاون بیمه ای تامین اجتماعی استان در این مراسم با تشریح برخی ویژگیهای شخصیتی مهندس آسایش ، ایشان را فردی آرام و مدیری آگاه به قوانین و حقوق کارگران معرفی نمود که رعایت ضوابط و انجام تکالیف قانونی برای بیمه نمودن نیروها وپرداخت بموقع حق بیمه از اولویت کاری اوست.
محمدرسول سماکچی رئیس کانون کارفرمایان گیلان نیز ضمن قدردانی ازاین اقدام ارزنده تامین اجتماعی اظهار داشت : باعث افتخاراست دوست دیرینه ما که از پیشکسوتان عرصه کارفرمایی استان میباشد موفق به کسب این دستاورد گردیده است .
رئیس کانون کارفرمایان استان ، مهندس آسایش را الگویی ازادب و متانت و وقارو ویک گیلانی اصیل و کارآفرین نمونه معرفی نموده و برای ایشان و شرکت لبنی خاتون آرزوی موفقیتهای بیشتر نمود .
قشقایی نماینده اداره کل فرهنگی اجتماعی کارفرمایان سازمان تامین اجتماعی نیز با تشریح مولفه های اثرگذار درگزینش چهره های برتر کارآفرینی ، حمایت وقدردانی ازچهره های موفق این حوزه را ازبرنامه ها و خط مشی های ترغیبی تشویقی معاونت فرهنگی اجتماعی برشمرد .
خانم بهرمانی دیگر نماینده این معاونت دراین مراسم با اشاره به اینکه فراخوان خاطره نویسی توسط کارفرمایان با هماهنگی های انجام شده برای اولین بار در سال 96 انجام گرفت، افزود : حدود 700 اثر به دبیرخانه این مسابقه ارسال شد که درکمیته محتوایی مورد بررسی قرار گرفت و 20 خاطره بعنوان منتخب کشوری برگزیده شد.
ایشان با بیان اینکه به همت معاونت فرهنگی سازمان (اداره کل کارفرمایان و سازمانها) از آثار منتخب کتابی به چاپ رسید اذعان داشت : بدلیل فراهم نشدن شرایط برگزاری مراسم سراسری ، امروز این افتخار را داریم تا همزمان با هفته تامین اجتماعی از مهندس آسایش بعنوان یکی از برگزیدگان در مسابقه خاطره نویسی تجلیل نمائیم .
مهندس آسایش دربخش پایانی این مراسم با بیان اینکه متاسفانه دردانشگاهها مطالعه را به دانشجویان یاد نمیدهند افزود: به همین دلیل اعتماد به نفس جوانان کم بوده و نمیدانند باید کار را از کجا شروع نمایند .
مدیرعامل شرکت لبنی خاتون با اشاره به اینکه در سالهای گذشته حتی صادرات محصول به سایر کشورها داشتیم اذعان داشت : بدلیل شرایط اقتصادی موجود عملاً امکان رقابت از بین رفته است .
ایشان تست محصول درمراحل مختلف تولیدتا بسته بندی را از ویژگیهای صنایع غذایی برشمرده و بر سلامتی فراورده ها بعنوان یک مهم تاکید نمود .
مهندس افشین رحیمی رئیس کانون کارآفرینان استان گیلان نیز دراین مراسم با ارزشمند شمردن اقدام سازمان تامین اجتماعی ، استفاده و ثبت اینگونه تجارب برای آیندگان را لازم دانست . 
مدیرعامل شرکت صامت تک ( نیوساد) و رئیس کانون کارآفرینان گیلان افزود : کارآفرینان سرمایه های اصلی یک جامعه هستند که با پذیرش ریسک بالا و سرمایه گذاری شخصی باعث ایجاد انگیزه و حرکت و اثرگذاری در کشور می‌شوند.
ایشان اظهار امیدواری نمود تا با کارخوب بتوانیم جامعه ای موفق را تحویل آیندگان خود دهیم .
مهندس رحیمی ارتباط با کارفرمایان وضبط و ثبت خاطرات آنها برای شناسایی چهره های برتر را ازانتظارات و معیارهای پیشنهادی برای انتخاب کارفرمایان نمونه معرفی نمود .    
درپایان این مراسم ضمن قدردانی از تلاشهای ابراهیم آسایش مدیرعامل شرکت لبنی خاتون در دهه‌های اخیر، لوح تقدیر ، تندیس و هدیه فرهنگی مربوط به کسب مقام برتر در مسابقه خاطره نویسی به ایشان اهداء شد.

 

آپارات سراسری - استان ها
اظهار نظرات | 0
captcha