شناسه خبر: 84795
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير، ساعت 15:06
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان خبر داد:

دیدار با اعضاء هیأت مدیره انجمن صنفی کارگری مخابرات استان تهران

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان گفت: همزمان با هفته تأمین اجتماعی و در راستای تعامل با تشکل ها و شرکاء اجتماعی نشستی صمیمانه توسط این اداره کل با اعضاء هیات مدیره انجمن صنفی کارگری مخابرات استان تهران برگزار شد.

به گزارش معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی، سید مجتبی موسوی در این نشست ضمن تبریک هفته تأمین اجتماعی  و با تشریح عملکرد، وظایف و ماموریت های سازمان تامین اجتماعی، اظهار داشت: تقارن هفته تأمین اجتماعی با دهه کرامت را به فال نیک گرفته و امیدوارم در سایه توجه ائمه اطهار بتوانیم خدمات شایسته به بیمه شدگان و مستمری بگیران عزیز ارائه دهیم.
وی افزود: ارتقاء سطح اطلاع رسانی و بالا بردن آگاهی مخاطبان، تقویت سه جانبه گرائی و ارتباط با شرکاء اجتماعی سازمان و حضور در عرصه های مختلف کارگری، بازنشستگی و کارفرمایی از جمله مأموریت های معاونت فرهنگی است.
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان اظهار داشت:در دیدار با رئیس و اعضاء هیأت مدیره انجمن صنفی کارگری مخابرات استان تهران، مشکلات و مسائل مطرح شده از سوی آنان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تلاش می کنیم تا موارد مطرح شده از سوی این انجمن را به صورت قانونی پیگیری و حل کنیم.
در این دیدار رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارگری مخابرات استان تهران نیز با اشاره به مشکلات و چالش های کارگران مخابرات گفت: نحوه بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور در حوزه کارگران مخابرات، تبدیل وضعیت صندوق کارکنان مخابرات از صندوق خدمات کشوری به تأمین اجتماعی، نظارت سازمان بر انجام تعهدات این صندوق نسبت به بیمه شدگان، حل و فصل مشکلات و نحوه بازنشستگی در شعبه 13تامین اجتماعی(با توجه به اینکه کلیه امور مخابرات در این شعبه انجام    می شود) از جمله مسایل و مشکلات مطرح شده توسط رییس هیات مدیره مخابرات است.
ایرج حلال خور اظهار داشت: اعلام ریز کارکرد و میزان بدهی کارگران از طرف شعبه نیز ازجمله خواسته های کارگران است که امیدواریم در انجام آن تسریع شود.
لازم به ذکر است این نشست با حضور مدیرکل و معاون فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان، نماینده اداره کل فرهنگی و اجتماعی کارفرمایان و اعضاء هیات مدیره انجمن صنفی کارگری مخابرات استان تهران برگزار شد.

آپارات سراسری - استان ها
اظهار نظرات | 0
captcha